Основні призначення металоконструкцій

osnovni-priznachennya-metalokonstrukcijКомпанія «Термобуд Стандарт» реалізує металоконструкції власного виробництва, які сьогодні мають широку сферу застосування. Вибирайте продукцію з металу в залежності від її прямого призначення.

У каталозі ви знайдете великий вибір металоконструкцій конструкції для зведення торгових будівель і торгово-розважальних центрів будь-якої площі і різної поверховості, металоконструкції для Агропромислового комплексу, вироби з металу для комплексів логістики.

Термін експлуатації, заявлений виробником, складає від тридцяти років і більше. У магазині ви зможете придбати як несучі (використовувані в будівництві), так і огороджувальні (застосовні при Зведення парканів) металоконструкції.

Користуються в відвідувачів сайту попитом вироби універсального типу, які підходять для спорудження каркасів різних будівель. Завжди в наявності металоконструкції для автомобільних салонів і СТО, виробничого призначення, промислових і цивільних споруд. Окремо ви зможете замовити продукцію по індивідуально розробленим макету.